btn-close
1

Registracijos būdas

2

Gydytojai

3

Registracija

btn-close

Registracija

btn-close

Pasirinkite registracijos būdą

TELEFONU
INTERNETU
btn-close

Registracija telefonu

TELEFONU
+370 5 275 5896
MOB. TELEFONU
+370 6 474 4857
DARBO LAIKAS
I - V 8:00-19:00
1

Registracijos būdas

2

Gydytojai

3

Registracija

btn-close

Pasirinkite gydytoją

Mindaugas
MINDAUGAS KUDELIS
Ieva
Ieva Kondratavičienė
btn-close
Mindaugas Kudelis
Gydytojas

Studijas baigiau 2013 m. Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Atlieku visas odontologijos paslaugas, ypač daug dėmesio skiriu atstatomajai/restauracinei odontologijai. Visus gydymo etapus dokumentuoju, todėl pacientai visuomet žino, kodėl reikėjo atlikti procedūrą, ir kaip ji buvo atlikta.

Stengiuosi, kad kiekvienas gydymo etapas, kiekviena smulkmena, būtų išpildyta kuo geriau - tik tada galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena

Stengiuosi, kad kiekvienas gydymo etapas, kiekviena smulkmena, būtų išpildyta kuo geriau - tik tada galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena

btn-close
Ieva Kondratavičienė
Gydytoja

Dirbdama mėgstamą darbą stengiuosi išklausyti kiekvieną pacientą. Man svarbu pasiūlyti geriausią sprendimą, suprantamai nupasakoti atliekamų procedūrų reikalingumą, eigą ir drauge siekti geriausio rezultato. Nuo vaikystės mane supo odontologija, o 2016 m. su pagyrimu baigiau odontologijos studijas Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Žinias nuolat atnaujinu konferencijose bei praktiniuose kursuose. Kartu su broliu Mindaugu turime puikią galimybę aptarti klinikinius atvejus, dalintis patirtimi bei pritaikyti naujausias metodikas praktikoje.

Burnos sveikata yra Jūsų ir mano motyvacija.

Burnos sveikata yra Jūsų ir mano motyvacija.

btn-close
Žilvinas Kudelis
Dantų technikas

Esu tikras senbuvis, klinikoje pradėjęs dirbti dar 1995 metais. Specializuojuosi išimamų dantų protezų bei metalo keramikos restauracijų gamyboje.

Dantų techniko ir gydytojo komandinis darbas užtikrina restauracijų tikslumą ir kokybę.

Dantų techniko ir gydytojo komandinis darbas užtikrina restauracijų tikslumą ir kokybę.

btn-close
Marina Kudelienė
Dantų technikė

Didžiausią dėmesį skiriu estetikai - šypsenos rekonstrukcijoms, bemetalės keramikos restauracijų gamybai. Dantų techniko darbas reikalauja kruopštumo, jame svarbi kiekviena smulki detalė, nuo danties spalvos ir formos iki mikroskopinės struktūros. Stengiuosi maksimaliai išpildyti kiekvieną gamybos etapą.

Plačiai besišypsantis pacientas - geriausia padėka.

Plačiai besišypsantis pacientas - geriausia padėka.

VISOS PASLAUGOS

Dantų gydymas

Mūsų klinikoje atliekamos visos kasdienės dantų gydymo paslaugos

Kasdieninės paslaugos:

Karieso gydymas
Senų plombų keitimas
Dantų šaknų kanalų gydymas
Dantų jautrumo gydymas

Maksimalus dėmesys smulkiausioms detalėms

Dažniausiai susiduriame su požiūriu, kad dantų plombavimas yra paprasta ir pigi, mažai reikšminga procedūra. Tačiau norint pasiekti geriausią rezultatą, net mažos ir smulkios procedūros reikalauja maksimalaus dėmesio ir kruopštumo. Ypatingai daug dėmesio skiriame paruošiamajam gydymui bei krūminių dantų atstatymui. Tik turėdami sveiką šypseną, galėsite plačiai šypsotis : )

Plombavimas

Ar teko girdėti apie iškrentančias plombas, tarpdančiuose stringantį maistą, paraudusias, kraujuojančias dantenas prie plombuotų dantų ar atsiradusį dantų jautrumą po plombavimo? Tai dažniausios dantų plombavimo komplikacijos, kurių galima išvengti skiriant pakankamai laiko ir dėmesio šiai procedūrai. Mindaugo šypsenos klinikoje dantys plombuojami naudojant dantų izoliavimo nuo seilių (koferdamo) sistemą - taip siekiame užtikrinti plombavimo procedūros maksimalią kokybę. Taip pat ypatingą dėmesį skiriame danties anatomijos atstatymui: siekiame atkurti kuo tikslesnę ir natūralesnę gamtos sukurtą kiekvieno danties formą. Svarbu paminėti taisyklingo tarpdančių plombavimo naudą. Tik kokybiškai atstatyti tarpdančiai neleidžia kauptis maistui pavalgius bei apsaugo tarp dantų esančias dantenas nuo uždegimo dėl nuolatinio jų dirginimo maisto likučiais. Taisyklingai atstačius dantų defektus, dantys ne tik atrodo natūraliai, tačiau taip pat geriau atlieka savo funkciją.

Endodontinis gydymas

lgai delsus susitvarkyti sugedusį dantį, pažeidimui pasiekus danties pulpą - gali prasidėti negrįžtamas danties pulpos uždegimas. Jis pasireiškia staigiais, stipriais danties skausmais, ypač suintensyvėjančiais naktį. Tokiu atveju reikia atlikti endodontinį - danties šaknų kanalų - gydymą. Šios procedūros metu išvalomi šaknų kanaluose esantys pažeisti audiniai, kanalai dezinfekuojami ir užpildomi specialiomis kanalų plombavimo medžiagomis. Po endodontinio gydymo dantis tampa silpnesnis, todėl siekiant jį apsaugoti nuo mechaninių komplikacijų, dažnai rekomenduojama danties vainiką atstatyti netiesiogine restauracija. Svarbu paminėti, kad endodontinis gydymas gali būti reikalingas net ir nesant jokių simptomų. Dalis endodontologinių ligų pasireiškia be simptomų, ypač, jei dantis turėjęs traumą ar gilius pažeidimus iš anksčiau. Tokiais atvejais dantis praranda gyvybingumą, o nekrotizavę pulpos audiniai gali sukelti uždegiminius pakitimus žandikaulyje virš šaknies višūnės. Šaknų kanalų gydymo reikalingumui įvertinti tokiais atvejais  dažnai praverčia dantų rentgeno nuotraukos.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Ar skauda?

Dažniausia priežastis, dėl kurios žmonės bijo apsilankyti pas odontologą - skausmo baimė. Galime Jus nuraminti, kad skausmas seniai nebėra problema odontologijoje. Jei numanome, kad procedūros metu gali būti jaučiamas skausmas, visuomet pasiūlome pacientams atlikti nuskausminimą, už kurį mūsų klinikoje netaikomas mokestis.

Kokias plombines medžiagas naudojate?

Klinikoje plombines bei kitas odontologines medžiagas renkamės atsižvelgdami į kokybę. Dažniausiai naudojame naujausias pripažintų gamintojų medžiagas, kurios užtikriną greitesnį darbą, kokybę ir ilgaamžiškumą. 90% atvejų plombuojame kompozitais (dar vadinamomis helio plombomis). Esant indikacijoms, naudojame stiklo jonomerines plombas.

Kas įeina į plombavimo kainą?

Į plombavimo kainą įeiną viskas, ko gydytojui gali prireikti kokybiškam procedūros atlikimui. Nuskausminimas bei kitos papildomos priemonės, pavyzdžiui, koferdamo sistemos uždėjimas, papildomai nekainuoja.

Kiek ilgai tarnauja plombos?

Yra daugybė įvairių faktorių, kurie lemia plombos ilgaamžiškumą. Standartiškai planuojama, jog plomba išliks kokybiška 5 - 10 metų. Tačiau probleminėse srityse, esant prastai burnos higienai ar aukštai karieso rizikai, tikėtinas greitesnis plombos nusidevėjimas arba antrinio pažeidimo atsiradimo tikimybė. Šie veiksniai gali lemti ankstesnį plombos keitimo nauja reikalingumą.

Esu girdėjęs, kad dantį reikia saugoti kuo ilgiau ir gręžti, tik esant būtinybei. Ar tai tiesa?

Profilaktika yra geriausias vaistas nuo visų ligų. Kad nereikėtų gręžti ir plombuoti dantų, tereikia išmokti taisyklingai juos valytis, reguliariai lankytis pas odontologą profilaktinėms apžiūroms bei profesionalios burnos higienos procedūroms. Tačiau atsiradus pažeidimui dantyje, tik gydytojas odontologas, įvertinęs pažeidimo lokalizaciją, aktyvumą, paciento dantų valymosi įgūdžius bei motyvaciją gali nuspręsti, ar verta rizikuoti pirminį pažeidimą palikti stebėjimui, ar geriau nerizikuoti ir susitvarkyti problemą, kol ji neišplito.

Paslaugų kainos

Priekinių dantų plombavimas
nuo 120
Šoninių dantų plombavimas (mažas defektas)
nuo 90
Šoninių dantų plombavimas (vidutinis defektas)
nuo 120
Šoninių dantų plombavimas (didelis defektas)
nuo 150
Estetinis-funkcinis plombavimas
nuo 150
Vieno šaknies kanalo paruošimas plombavimui
nuo 50
Vieno šaknies kanalo paruošimas plombavimui (sudėtingas)
nuo 65
Danties šaknies kanalo plombavimas
nuo 50
Kanalo plombavimas MTA/Biodentinu
nuo 70
Kalcio hidroksido įvedimas į kanalą
nuo 20
Skubi pagalba
nuo 50
Laikina plomba
nuo 20
Tiesioginis pulpos padengimas MTA/BC Sealer
nuo 50
Tiesioginis pulpos padengimas Biodentinu
nuo 50