btn-close
1

Registracijos būdas

2

Gydytojai

3

Registracija

btn-close

Registracija

btn-close

Pasirinkite registracijos būdą

TELEFONU
INTERNETU
btn-close

Registracija telefonu

TELEFONU
+370 5 275 5896
MOB. TELEFONU
+370 6 474 4857
DARBO LAIKAS
I - V 8:00-19:00
1

Registracijos būdas

2

Gydytojai

3

Registracija

btn-close

Pasirinkite gydytoją

Mindaugas
MINDAUGAS KUDELIS
Ieva
Ieva Kondratavičienė
btn-close
Mindaugas Kudelis
Gydytojas

Studijas baigiau 2013 m. Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Atlieku visas odontologijos paslaugas, ypač daug dėmesio skiriu atstatomajai/restauracinei odontologijai. Visus gydymo etapus dokumentuoju, todėl pacientai visuomet žino, kodėl reikėjo atlikti procedūrą, ir kaip ji buvo atlikta.

Stengiuosi, kad kiekvienas gydymo etapas, kiekviena smulkmena, būtų išpildyta kuo geriau - tik tada galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena

Stengiuosi, kad kiekvienas gydymo etapas, kiekviena smulkmena, būtų išpildyta kuo geriau - tik tada galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena

btn-close
Ieva Kondratavičienė
Gydytoja

Dirbdama mėgstamą darbą stengiuosi išklausyti kiekvieną pacientą. Man svarbu pasiūlyti geriausią sprendimą, suprantamai nupasakoti atliekamų procedūrų reikalingumą, eigą ir drauge siekti geriausio rezultato. Nuo vaikystės mane supo odontologija, o 2016 m. su pagyrimu baigiau odontologijos studijas Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Žinias nuolat atnaujinu konferencijose bei praktiniuose kursuose. Kartu su broliu Mindaugu turime puikią galimybę aptarti klinikinius atvejus, dalintis patirtimi bei pritaikyti naujausias metodikas praktikoje.

Burnos sveikata yra Jūsų ir mano motyvacija.

Burnos sveikata yra Jūsų ir mano motyvacija.

btn-close
Žilvinas Kudelis
Dantų technikas

Esu tikras senbuvis, klinikoje pradėjęs dirbti dar 1995 metais. Specializuojuosi išimamų dantų protezų bei metalo keramikos restauracijų gamyboje.

Dantų techniko ir gydytojo komandinis darbas užtikrina restauracijų tikslumą ir kokybę.

Dantų techniko ir gydytojo komandinis darbas užtikrina restauracijų tikslumą ir kokybę.

btn-close
Marina Kudelienė
Dantų technikė

Didžiausią dėmesį skiriu estetikai - šypsenos rekonstrukcijoms, bemetalės keramikos restauracijų gamybai. Dantų techniko darbas reikalauja kruopštumo, jame svarbi kiekviena smulki detalė, nuo danties spalvos ir formos iki mikroskopinės struktūros. Stengiuosi maksimaliai išpildyti kiekvieną gamybos etapą.

Plačiai besišypsantis pacientas - geriausia padėka.

Plačiai besišypsantis pacientas - geriausia padėka.

VISOS PASLAUGOS

Estetinis plombavimas

Minimaliai invazyvus būdas atkurti natūralų šypsenos grožį

minimali invazija

Estetinis plombavimas

Turbūt daugelis esame girdėję apie estetinį plombavimą. Tai viena populiariausių estetinių paslaugų odontologijoje. Tačiau tik tinkamai parinkta ir atlikta procedūra gali turėti gerus bei ilgalaikius rezultatus. Neretais atvejais ne pagal indikacijas atliekamas estetinis plombavimas gali turėti liūdnų pasekmių. Mūsų klinikoje estetinis plombavimas taikomas kaip trumpalaikis sprendimas šypsenos estetikai pagerinti, arba kai šypsenai pakoreguoti užtenka labai smulkių pataisymų. Pastaruoju atveju dantų nereikia šlifuoti, atstatomi tik kampučiai ar nežymiai padengiamas visas danties paviršius.

Privalumai:

Minimali intervencija
Užtenka vos 1 - 2 vizitų
Atkuriant didesnius defektus plombuojama pagal iš anksto laboratorijoje suplanuotą būsimą vaizdą
Puikus būdas “pasimatuoti” naują šypseną prieš protezavimą ateityje - estetinis plombavimas gali atlikti laikino maketo funkciją keliems mėnesiams ar metams
Greitas ir efektyvus būdas atkurti dantis po traumos
Naudojamos naujausios metodikos bei kokybiškos medžiagos

Dažniausiai užduodami klausimai:

Nulūžo priekinis dantis - ar dantį reikia protezuoti ar galima atstatyti estetiniu plombavimu?

Viskas priklauso nuo lūžio vietos, defekto dyžio, bei sąkandžio ir funkcijos ypatumų. Bet kuriuo atveju, skubiai pagalbai visuomet pasitelkiamas estetinis danties atstatymas, kad būtų apsaugoti likę danties audiniai, o Jūs galėtumete toliau plačiai šypsotis.

Kada pasirinkti estetinį plombavimą, vietoj protezavimo laminatėmis ar vainikėliais?

Užsukę pas mus konsultacijai tikrai išgirsite daug patarimų, kuris iš gydymo būdų jums bus tinkamiausias. Dažniausiai estetinis plombavimas yra puikus pasirinkimas darant minimalias šypsenos korekcijas, kai dantų nereikia šlifuoti arba reikia labai greito rezultato. Tačiau svarbu paminėti, kad labai dažnai estetinis plombavimas pasirenkamas ne pagal indikacijas ir šia procedūra bandoma išspręsti per rimtas šypsenos problemas. Tokiu atveju ir rezultatas ne visuomet būna estetiškas ar ilgaamžis.

Ar estetiniu plombavimu atstatytiems dantims reikia ypatingos priežiūros?

Priešingai, nei keraminės restauracijos, plombos dėvisi gerokai greičiau. Bėgant laikui, pirmiausia plombinė medžiaga praranda blizgesį, o po ilgesnio periodo gali patamsėti ar išryškėti perėjimai tarp skirtingų medžiagos sluoksnių - ypač tais atvejais, kai plombavimo metu nebuvo naudojamas koferdamas (dantis nuo burnos ertmės izoliuojanti medžiaga). Siekiant kuo ilgiau išlaikyti gerą estetinį vaizdą po estetinio plombavimo, rekomenduojama plombas pakartotinai išpoliruoti kartą ar du per metus - priklausomai nuo paciento asmeninės higienos įpročių.

Estetinis plombavimas

Priekinių dantų estetinis funkcinis plombavimas
nuo 150
Krūminių dantų estetinis funkcinis plombavimas
nuo 150