btn-close
1

Registracijos būdas

2

Gydytojai

3

Registracija

btn-close

Registracija

btn-close

Pasirinkite registracijos būdą

TELEFONU
INTERNETU
btn-close

Registracija telefonu

TELEFONU
+370 5 275 5896
MOB. TELEFONU
+370 6 474 4857
DARBO LAIKAS
I - V 8:00-19:00
1

Registracijos būdas

2

Gydytojai

3

Registracija

btn-close

Pasirinkite gydytoją

Mindaugas
MINDAUGAS KUDELIS
Ieva
Ieva Kondratavičienė
btn-close
Mindaugas Kudelis
Gydytojas

Studijas baigiau 2013 m. Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Atlieku visas odontologijos paslaugas, ypač daug dėmesio skiriu atstatomajai/restauracinei odontologijai. Visus gydymo etapus dokumentuoju, todėl pacientai visuomet žino, kodėl reikėjo atlikti procedūrą, ir kaip ji buvo atlikta.

Stengiuosi, kad kiekvienas gydymo etapas, kiekviena smulkmena, būtų išpildyta kuo geriau - tik tada galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena

Stengiuosi, kad kiekvienas gydymo etapas, kiekviena smulkmena, būtų išpildyta kuo geriau - tik tada galėsite džiaugtis gražia ir sveika šypsena

btn-close
Ieva Kondratavičienė
Gydytoja

Dirbdama mėgstamą darbą stengiuosi išklausyti kiekvieną pacientą. Man svarbu pasiūlyti geriausią sprendimą, suprantamai nupasakoti atliekamų procedūrų reikalingumą, eigą ir drauge siekti geriausio rezultato. Nuo vaikystės mane supo odontologija, o 2016 m. su pagyrimu baigiau odontologijos studijas Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Žinias nuolat atnaujinu konferencijose bei praktiniuose kursuose. Kartu su broliu Mindaugu turime puikią galimybę aptarti klinikinius atvejus, dalintis patirtimi bei pritaikyti naujausias metodikas praktikoje.

Burnos sveikata yra Jūsų ir mano motyvacija.

Burnos sveikata yra Jūsų ir mano motyvacija.

btn-close
Žilvinas Kudelis
Dantų technikas

Esu tikras senbuvis, klinikoje pradėjęs dirbti dar 1995 metais. Specializuojuosi išimamų dantų protezų bei metalo keramikos restauracijų gamyboje.

Dantų techniko ir gydytojo komandinis darbas užtikrina restauracijų tikslumą ir kokybę.

Dantų techniko ir gydytojo komandinis darbas užtikrina restauracijų tikslumą ir kokybę.

btn-close
Marina Kudelienė
Dantų technikė

Didžiausią dėmesį skiriu estetikai - šypsenos rekonstrukcijoms, bemetalės keramikos restauracijų gamybai. Dantų techniko darbas reikalauja kruopštumo, jame svarbi kiekviena smulki detalė, nuo danties spalvos ir formos iki mikroskopinės struktūros. Stengiuosi maksimaliai išpildyti kiekvieną gamybos etapą.

Plačiai besišypsantis pacientas - geriausia padėka.

Plačiai besišypsantis pacientas - geriausia padėka.

VISOS PASLAUGOS

Laminatės

Idealus pasirinkimas tobulai šypsenai sukurti

Minimali invazija

Maksimalus rezultatas

Bemetalės keramikos laminatės - tai restauracijos, užtikrinančios maksimalų efektą, esant minimaliai intervencijai. Šiuolaikinės medžiagos ir technologijos leidžia mums sukurti tobulą šypseną minimaliai pažeidžiant nuosavus dantis. Šypsenos atkūrimas laminatėmis yra visa galva aukščiau už estetinį plombavimą: tiek danties audinių tausojimo, tiek galutinio rezultato estetikos ir ilgaamžiškumo atžvilgiu.

Kodėl verta rinktis laminates?

Maksimali estetika
Natūrali išvaizda
Ilgalaikiai rezultatai
Greita - užtenka vos kelių vizitų!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl verta rinktis laminates, o ne estetinį plombavimą?

Bemetalės keramikos laminatės visais aspektais yra pranašesnės nei estetinis plombavimas. Keramika, priešingai nei plombavimui naudojamas kompozitas - nekeičia spalvos ir nepraranda blizgesio, taip pat turi žymiai geresnes mechanines savybes - atsparumą ir tvirtumą. Laminatės yra gaminamos dantų technikų laboratorijoje. Tai reiškia, kad joms sukurti yra skiriama žymiai daugiau laiko, nei estetinio plombavimo metu, taip pat darbą galima atlikti patogiau, kruopščiau bei atidžiau, nei burnos ertmėje, dėl to galutinis estetinis rezultatas daug kartų gražesnis ir kokybiškesnis.

Girdėjau, kad ruošiant dantis laminatėms, nušlifuojama labai daug danties audinių, o estetiniam plombavimui šlifuoti nereikia nieko.

Tai tėra plačiai paplitęs mitas : ). Laminačių gamybai naudojama keramika yra dėliojama laboratorijoje labai plonais sluoksniais, todėl išgaunamas rezultatas yra natūralus ir estetiškas. Manipuliuojant plombinėmis medžiagomis burnoje atliekant estetinį plombavimą, reikia daugiau “erdvės”. Todėl ruošiant dantis laminatėms, neretai preparavimas yra mažiau invazyvus, nei prieš estetinį plombavimą. Esant reikiamybei maskuoti patamsėjusį dantį - danties audinių prepraravimas prieš atstatant laminatėmis ar atliekant estetinį plombavimą yra panašus.

Bijau, kad laminatės yra plonos ir trapios. Norėčiau šypseną atkurti vainikėliais, nes girdėjau, kad jie tvirtesni.

Viskas priklauso nuo pradinės situacijos. Nėra vienareikšmiško atsakymo kas tvirčiau - vainikėlis ar laminatė, nes skirtingose situacijose abi konstrukcijos turi savų privalumų ir trūkumų. Laminates, kaip mažiau invazyvią procedūrą siūlome visuomet, jei matome, kad dantis yra sveikas. Ir atvirkščiai, jei pacientas nori laminačių, tačiau dantų pažeidimai jų naudojimui yra per dideli - visuomet rekomenduosime vainikėlius, dėl kurių šypsena tarnaus žymiai ilgiau : )

Laminatės

Šypsenos dizainas
nuo 20
Laikinos laminatės
nuo 30
Laminatė (emax)
nuo 500
Laminatė (sluoksniuotos)
nuo 600